Nasi czytelnicy wspierają nas, a my osiągamy zyski z prowizji partnerskich, gdy klikasz i kupujesz z linków na naszej stronie.

10 Najlepsze Smartfon z aparatem – Ranking 2022

Witajcie! Dziś chciałbym porozmawiać z Wami o smartfonach z dobrymi aparatami. Smartfony stały się nieodłącznym elementem naszego życia i coraz częściej służą nam jako główne narzędzie do robienia zdjęć. Dlatego też warto wybrać taki, który będzie miał dobry aparat. W dzisiejszym poście chciałbym Wam przedstawić trzy modele smartfonów, które według mnie mają najlepsze aparaty.

OBRAZ
IMIĘ
SPRAWDŹ CENĘ

Najlepszy smartfon z aparatem: kompletny przewodnik zakupu

Najlepszy smartfon z aparatem to samo, jak najlepszy aparat - musi być funkcjonalny i praktyczny. Jednakże nie każdy ma do tego świadomość, więc dlatego przepisy na ten temat powinny być jasne i kompletne. Pokażmy Wam wszystkie ważne parametry takiego urządzenia, by Wasze ich poszukiwanie było skuteczniejsze. 1. Telefon musi być zgodny z Twoim stylu życia Jeśli chcesz mieć mobilny aparat osobisty lub tablet, który podoba się Tobie stylowym wyglądem, to musisz go kupić zgodnie z Twoimi gustami.

Co to jest smartfon z aparatem?

Smartfon to urządzenie zaawansowane wykorzystywane do użytku komunikacyjnego.

Dlaczego warto kupić dobry smartfon z aparatem?

A good smartfon with a good camera will allow you to take great photos and videos.

Różne typy smartfon z aparatem

Dodaj bloga do widoku!

Funkcje, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie smartfon z aparatem

1. How much storage does the phone have? 2. What are the camera capabilities of the phone? 3.

Jak wybrać odpowiedni smartfon z aparatem?

Wybór aparatu do użytku smartfona to nie lada wyzwanie. Warto zwrócić uwagę na kilka kwestii, by wybrać odpowiedni model. Po pierwsze, warto zapoznać się ze stylistyką aparatu. Dzięki temu będziemy mogli dokonać właściwego wyboru i dopasować go do naszego stylu życia.

Czy potrzebujesz smartfon z aparatem i dlaczego?

Kto potrzebuje "smartfon z aparatem"? Jeśli kupujesz smartfon, to musisz wiedzieć, że jego funkcje mogą być uzupełnione o aparat fotograficzny. Możesz go stosować do pracy fotograficznej czy też na podstawie samych zdjęć, by wykorzystać go jako pamiątka ze spotkania.

10 Najlepsze Smartfon z aparatem – Ranking 2022

1

Fotopro Ptufb Elastyczny Wodoodporny Statyw Do Smartfona I Aparatu, Czarny

Sprawdź Amazon.
Fotopro Ptufb Elastyczny Wodoodporny Statyw Do Smartfona I Aparatu, Czarny

Opis

Statyw Ręczny wysoki kompatybilność ze śrubą 1/4" jest w pełni kompatybilny z lustrzanką DSLR z małym obiektywem, kamerą sportową, aparatem cyfrowym i uchwytem na telefon komórkowy do wszystkich rodzajów smartfonów, takich jak Samsung Galaxy, Huawei, iPhone, Xiaomi itd. Lekki i doskonały udźwig: statyw ręczny waży tylko 215 g, ale może pomieścić urządzenia o wadze do 1200 g. Statyw ośmiornicowy jest wystarczająco stabilny, aby podpierać nawet standardową wagę DSLR.

Fotopro Ptufb Elastyczny Wodoodporny Statyw Do Smartfona I Aparatu, Czarny

Cechy

 • Wysoka kompatybilność: Statyw Smarphone ze śrubą 1/4" jest w pełni kompatybilny z lustrzanką DSLR z małym obiektywem, kamerą sportową, aparatem cyfrowym i uchwytem na telefon komórkowy do wszystkich rodzajów smartfonów, takich jak Samsung Galaxy, Huawei, iPhone, Xiaomi itd.
 • Lekki i doskonały udźwig: statyw ręczny waży tylko 215 g, ale może pomieścić urządzenia o wadze do 1200 g. Statyw ośmiornicowy jest wystarczająco stabilny, aby podpierać nawet standardową wagę DSLR. Nie zajmuje dużo miejsca i jest często wygodny w transporcie.
 • Wodoszczelny i nierdzewny: Wysokiej jakości materiał sprawia, że statyw jest wystarczająco elastyczny, ale również odporny na korozję. Statyw można używać w wodzie lub w stanie mokrym, nie trzeba już martwić się, że tripod zardzewieje. Ponadto statyw można myć bezpośrednio w wodzie, gdy powierzchnia statywu jest zabrudzona.
 • Nieograniczone kąty, czysta zabawa podczas fotografowania: owinąć statyw, chwycić obiekt i zatrzymać się stabilnie. Elastyczny statyw jest nie tylko idealny do zdjęć portretowych i krajobrazowych, takich jak selfie, rodzinne uroczystości, zdjęcia na świeżym powietrzu i tak dalej, może być również stosowany jako stojak na kamerę internetową lub statyw wideo do Vlog. Dzięki giętkim nogom można zamocować kamery lub telefon komórkowy na prawie każdej powierzchni, dzięki czemu można cieszyć się różnymi możliwościami ustawienia.
 • Trwałość, wygoda i wytrzymałość: Elastyczny statyw jest wyposażony w wysokiej jakości nogi pokryte gumą, co gwarantuje trwałość i wysoką wydajność. Gumowe nogi statywu zapewniają wygodę w dłoni i skutecznie zapobiegają ślizganiu się. I nie jest więcej niż materiał gąbkowy, który jest lekko przebity lub pęknięty.
2

Statyw na telefon komórkowy do smartfonu, aparat fotograficzny, lekki statyw trójnożny do iPhone/Samsung/Huawei

Sprawdź Amazon.
Statyw na telefon komórkowy do smartfonu, aparat fotograficzny, lekki statyw trójnożny do iPhone/Samsung/Huawei

Opis

BaoLuo 360° Poziomo i 90° Pionowo, Statyw do iPhone

Statyw na telefon komórkowy do smartfonu, aparat fotograficzny, lekki statyw trójnożny do iPhone/Samsung/Huawei

Cechy

 • -- Dzięki naszemu statywu możesz robić zdjęcia poziomo i pionowo pod każdym kątem. Precyzyjne ustawienia co do milimetra nie stanowią problemu. 3 części regulowane, aluminiowe nogi z lekkiego metalu z szybkimi zapięciami na nogi, w pełni wydłużone do 140 cm, minimalna wysokość 14 cali. 360° poziomo i 90° pionowo, standard 1/4" międzynarodowy i dołączony uchwyt na telefon Tripod jest optymalny do wszystkich urządzeń do nagrywania takich jak aparat cyfrowy, statyw do iPhone'a
 • -BaoLuo -- idealny partner w Twoim nowoczesnym życiu. ️ 100% zadowolenia~ z zadowolenia dajemy 60 dni gwarancji i gwarancję zwrotu pieniędzy. Nasza przyjazna obsługa klienta zwróci Ci pełną kwotę.
 • Uchwyt na telefon obracany o 360 stopni do formatu pionowego (pionowego) lub poziomego (poziomo), bez konieczności wyjmowania telefonu z statywu. Szerokość adaptera: rozmiar klipsa wynosi 54 mm – 102 mm. Możliwość przymocowania do każdego standardowego statywu, kija do selfie lub innego urządzenia, które posiada międzynarodowe standardowe śruby 1/4 (uwaga: przed zakupem należy sprawdzić rozmiar telefonu).
 • Wysokiej jakości statyw nadaje się doskonale do robienia zdjęć na przyjęciach urodzinowych, rodzinnych posiłkach, imprezach firmowych, na kempingu lub podczas zwiedzania. Wykonany z delikatnego stopu aluminium, zaledwie 420 g, super łatwy do przenoszenia
 • Bezprzewodowy pilot Bluetooth (wersja Bluetooth: 3.0. Zdalny wyzwalacz jest połączony z Bluetooth). Pilot zdalnego sterowania z wyzwalaczem i dodatkową baterią guzikową, idealny do selfie, zdjęć grupowych i szerokokątnych. Zasięg do 10 m. Rozmiar kieszonkowy, łatwy do przenoszenia i obsługi. Samowyzwalacz jest wystarczająco mały, aby trzymać go w pęku kluczy. Nadaje się do prawie wszystkich telefonów komórkowych, takich jak iPhone lub modele z systemem Android.
3

UBeesize Statyw na telefon komórkowy, mini statyw do smartfona i aparatu, statyw na telefon komórkowy z pilotem zdalnego sterowania Bluetooth

Sprawdź Amazon.
UBeesize Statyw na telefon komórkowy, mini statyw do smartfona i aparatu, statyw na telefon komórkowy z pilotem zdalnego sterowania Bluetooth

Opis

Statyw kompaktowy z elastycznymi nogami – idealny do podróży, selfie lub nagrywania wideo. Funkcjonalne akcesoria – w zestawie bezprzewodowy pilot (kompatybilny z wszystkimi telefonami komórkowymi), uniwersalny uchwyt na telefon (działa do telefonów komórkowych o szerokości do 3,54 cala. Standardowa śruba adaptacyjna gwintowana, jest kompatybilna z aparatami cyfrowymi jak np. Nikon/Canon).

UBeesize Statyw na telefon komórkowy, mini statyw do smartfona i aparatu, statyw na telefon komórkowy z pilotem zdalnego sterowania Bluetooth

Cechy

 • Przenośny i kompaktowy statyw – kompaktowe elastyczne nogi można bez problemu owinąć wokół rowerów, drążków i gałęzi. Dzięki wadze zaledwie 150 g i wysokości 10 cali ten statyw jest zdecydowanie najbardziej przenośny i kompaktowy statyw.
 • Doskonała jakość – elastyczne nogi statywu są wykonane z grubego metalu klasy premium i w pełni metalowych łączników, wzmocnione gumową powłoką i stabilną pianką. Antypoślizgowa konstrukcja gumowych nóżek utrzymuje regulowany statyw bardzo stabilny, niezależnie od tego, czy na biurku czy na podłodze.
 • Możliwość ustawienia pionowo i poziomo – poprzez obracanie bocznego przycisku można łatwo pochylić głowicę kulową o 90. Możesz robić zdjęcia lub filmy za pomocą bezprzewodowego pilota zdalnego sterowania z odległości do 9 metrów. Idealny do podróży, selfie lub nagrywania wideo.
 • Funkcjonalne akcesoria – w zestawie bezprzewodowy pilot (kompatybilny z wszystkimi telefonami komórkowymi), uniwersalny uchwyt na telefon (działa do telefonów komórkowych o szerokości do 3,54 cala. Standardowa śruba adaptacyjna gwintowana, jest kompatybilna z aparatami cyfrowymi jak np. Nikon/Canon.
4

Movo VXR10-PRO Zewnętrzny mikrofon wideo do kamery z uchwytem Rycote Lyre Shock Mount - kompaktowy mikrofon do strzelby i akcesoria kompatybilny ze smartfonami i aparatami DSLR - mikrofon DSLR bez baterii

Sprawdź Amazon.
Movo VXR10-PRO Zewnętrzny mikrofon wideo do kamery z uchwytem Rycote Lyre Shock Mount - kompaktowy mikrofon do strzelby i akcesoria kompatybilny ze smartfonami i aparatami DSLR - mikrofon DSLR bez baterii

Opis

Mikrofon do strzelby zapewnia wyraźniejszy dźwięk niż standardowy mikrofon kierunkowy. Uchwyt amortyzujący Rycote Lyre praktycznie eliminuje hałas i wibracje. Mikrofon posiada film wideo, który rejestruje wysokiej jakości dźwięk z różnymi funkcjami obsługi wbudowanej oraz możliwością monitorowania słuchawek podczas korzystania z aplikacji zewnętrznej na smartfonie. Kompatybilny z dowolnym urządzeniem rejestrującym z portem TRS 3,5 mm lub 3,5 mm TRRS.

Movo VXR10-PRO Zewnętrzny mikrofon wideo do kamery z uchwytem Rycote Lyre Shock Mount - kompaktowy mikrofon do strzelby i akcesoria kompatybilny ze smartfonami i aparatami DSLR - mikrofon DSLR bez baterii

Cechy

 • Nieograniczona klarowność: Bardzo dokładny superkardioidowy zapewnia wyraźniejszy dźwięk niż standardowy mikrofon kierunkowy. Uchwyt amortyzujący Rycote Lyre praktycznie eliminuje hałas i wibracje
 • Profesjonalny mikrofon z filmu wideo: rejestruje wysokiej jakości dźwięk z różnymi funkcjami obsługi wbudowanej i możliwością monitorowania słuchawek podczas korzystania z aplikacji zewnętrznej na smartfonie
 • Zawiera: Mikrofon do strzelby, uchwyt amortyzacyjny Rycote Lyre, szyby przednie, futerał, adapter 3,5 mm do TRS i adapter 3,5 mm do TRRS
 • Roczna gwarancja: Odzyskamy Twoje wsparcie! Nasze produkty zostały zaprojektowane, aby złagodzić Twoje techniczne wady, nie dodawać do nich. Nasze przyjazne wsparcie jest tutaj, aby pomóc
 • Konstrukcja bez akumulatora: Mikrofon pobiera prąd bezpośrednio z telefonu lub aparatu. Kompatybilny z dowolnym urządzeniem rejestrującym z portem TRS 3,5 mm lub 3,5 mm TRRS
5

Ulanzi PT-15 uniwersalny Autocue – teleprompter do smartfonów i aparatu

Sprawdź Amazon.
Ulanzi PT-15 uniwersalny Autocue – teleprompter do smartfonów i aparatu

Opis

Teleprompter na statywie zdalnie sterowany Bluetooth - do aparatu i smartfona. Ten teleprompter nadaje się zarówno do smartfonów, jak i aparatów. Użyj smartfona do wyświetlania tekstu i innego smartfona lub aparatu do filmowania. Do smartfonów o szerokości od 56 do 90 mm teleprompter działa ze wszystkimi smartfonami o szerokości od 56 do 90 mm.

Ulanzi PT-15 uniwersalny Autocue – teleprompter do smartfonów i aparatu

Cechy

 • Montaż na statywie – użyj otworu na śrubę 1/4" na spodzie, aby zamontować teleprompter na statywie.
 • Z zdalnego sterowania – gry, przerwanie, zatrzymywanie, przyspieszanie, spowolnianie i szybkie przełączanie między stronami. Za pomocą dołączonego pilota zdalnego sterowania Bluetooth wszystko jest możliwe.
 • Uniwersalny – do aparatu i smartfona. Ten teleprompter nadaje się zarówno do smartfonów, jak i aparatów. Użyj smartfona do wyświetlania tekstu i innego smartfona lub aparatu do filmowania.
 • Do smartfonów do szerokości 9 cm – teleprompter działa ze wszystkimi smartfonami o szerokości od 56 do 90 mm.
 • Wielofunkcyjne – urządzenie Ulanzi PT-15 jest idealne dla vlogerów, piosenkarzy, dziennikarzy, moderatorów i wielu innych.
6

Statyw na telefon komórkowy do smartfonu, aparat fotograficzny, statyw wbudowany, lekki statyw trójnożny do iPhone/Samsung/Huawei, z kieszenią (42 cale)

Sprawdź Amazon.
Statyw na telefon komórkowy do smartfonu, aparat fotograficzny, statyw wbudowany, lekki statyw trójnożny do iPhone/Samsung/Huawei, z kieszenią (42 cale)

Opis

lub modele z systemem Android. Statyw nadający się do robienia zdjęć na przyjęciach urodzinowych, rodzinnych posiłkach, imprezach firmowych, na kempingu lub podczas wycieczek - wysokiej jakości delikatne stopy aluminium zaledwie 420 g łatwy do przenoszenia i obsługi, bez konieczności wyjmowania telefonu z statywu; szerokość adaptera 54 mm - 102 mm; możliwość przymocowania do każdego standardowego statywu, kija do selfie lub innego urządzenia, które posiada międzynarodowe standardowe śruby 1/4; bezprzewodowy pilot Bluetooth (wersja 3.0) ma zasięg do 10 m

Cechy

 • Wysokiej jakości statyw nadaje się doskonale do robienia zdjęć na przyjęciach urodzinowych, rodzinnych posiłkach, imprezach firmowych, na kempingu lub podczas wycieczek. Wykonany z delikatnego stopu aluminium, zaledwie 420 g, super łatwy do przenoszenia
 • Uchwyt na telefon obracany o 360 stopni do formatu pionowego (pionowego) lub poziomego (poziomo), bez konieczności wyjmowania telefonu z statywu. Szerokość adaptera: rozmiar klipsa wynosi 54 mm – 102 mm. Możliwość przymocowania do każdego standardowego statywu, kija do selfie lub innego urządzenia, które posiada międzynarodowe standardowe śruby 1/4 (uwaga: przed zakupem należy sprawdzić rozmiar telefonu).
 • Bezprzewodowy pilot Bluetooth (wersja 3.0. Zdalny wyzwalacz jest połączony z Bluetooth) ma zasięg do 10 m. Rozmiar kieszonkowy, łatwy do przenoszenia i obsługi. Samowyzwalacz jest wystarczająco mały, aby trzymać go w pęku kluczy. Nadaje się do prawie wszystkich telefonów komórkowych, takich jak iPhone lub modele z systemem Android. Niektóre urządzenia wymagają aplikacji "Camera360" od
 • Obiecujemy 12 miesięcy beztroskiej gwarancji i 45 dni gwarancji zwrotu pieniędzy; 24-godzinna obsługa klienta jest zawsze gotowa do pomocy
 • Dzięki naszemu statywu możesz robić zdjęcia poziomo i pionowo pod każdym kątem. Precyzyjne ustawienia co do milimetra to żaden problem. 3 części regulowane, aluminiowe nogi z lekkiego metalu z szybkimi zapięciami na nogi, w pełni wydłużone do 102 cm, minimalna wysokość 35 cm. 360° poziomo i 90° pionowo, standard 1/4" międzynarodowy i dołączony uchwyt na telefon Tripod jest optymalny do wszystkich urządzeń do nagrywania takich jak aparat cyfrowy, statyw do iPhone'a
7

realme 8i smartfon bez umowy, 128 GB, smartfon z systemem Android 6,6" FHD+ LCD 120 Hz, potrójny aparat 50 MP, szybkie ładowanie 18 W, Dual SIM, mocny akumulator 5000 mAh, Space Black

Sprawdź Amazon.
realme 8i smartfon bez umowy, 128 GB, smartfon z systemem Android 6,6" FHD+ LCD 120 Hz, potrójny aparat 50 MP, szybkie ładowanie 18 W, Dual SIM, mocny akumulator 5000 mAh, Space Black

Opis

Telefon komórkowy bez umowy 6,6" wyświetlacz 128 GB to aparat idealny do pracy codziennej. Jego 6,6-calowy ekran zapewnia imponujące wrażenia i ciesz się każdą chwilą płynną pracą wraz z bardzo dużym, 6,6-calowym ekranem (16,8 cm). Ponieważ przednia i tylna kamera nagrywa jednocześnie filmy, można uchwycić tę samą chwilę z dwóch różnych perspektyw. MediaTeK Procesador Helio G96: Płynna gra, realme i MediaTeK współpracują ponownie, aby stworzyć ultra-wydajny procesor.

Cechy

 • Telefon komórkowy bez umowy 6,6" wyświetlacz 128 GB: 164,1 mm x 75,5 mm x 8,5 mm, 194 g. Stosunek ekranu do obudowy: 90,8%, maksymalna jasność: 600 noc, rozdzielczość: FHD+. 6,6-calowy ekran zapewnia imponujące wrażenia i ciesz się każdą chwilą płynną pracą wraz z bardzo dużym, 6,6-calowym ekranem (16,8 cm). bardzo duże!
 • Aparat potrójny 50 MP: aparat główny 50 MP, przedni aparat 16 MP na ekran i obiektyw makro. Ponieważ przednia i tylna kamera nagrywa jednocześnie filmy, można uchwycić tę samą chwilę z dwóch różnych perspektyw.
 • MediaTeK Procesador Helio G96: Płynna gra, realme i MediaTeK współpracują ponownie, aby stworzyć ultra-wydajny procesor. Szybkość i wydajność procesora G96 osiąga CPU 2,05 GHz, przy czym zastosowano połączenie ARM Cortex-A76 i Cortex-A55, które zapewnia płynne i optycznie imponujące wrażenia podczas gry.
 • Szybkie ładowanie 18 W: prawdziwy smartfon jest wyposażony w tryb super oszczędzania energii, dzięki temu aktywnemu trybowi oszczędzania i 5% akumulatorowi można ładować do maks. Z drugiej strony wydajny akumulator 5000 mAh umożliwia udoskonalenie swoich umiejętności przez 8 godzin. Dzięki szybkiemu ładowaniu 18 W będziesz w mgnieniu oka znów na bieżąco.
 • realme Wyświetlacz smartfona 120 Hz: częstotliwość odświeżania 120 Hz, która jest dwukrotnie wyższa niż w przypadku tradycyjnych wyświetlaczy, sprawia, że każde przewijanie lub wycieranie w górę jest całkowicie płynne. Nawet z 6 różnymi prędkościami odświeżania obrazu, rzeczywisty 8i oszczędza czas pracy baterii, bez wpływu na czas pracy baterii. Niezależnie od tego, czy grasz czy oglądasz film, natychmiast przeżyjesz reakcję dotykową i szersze pole widzenia.
8

Ulanzi MT-30 Vlog statyw z pilotem zdalnego sterowania Bluetooth do smartfona i aparatu

Sprawdź Amazon.
Ulanzi MT-30 Vlog statyw z pilotem zdalnego sterowania Bluetooth do smartfona i aparatu

Opis

MT-30 to regulacja wysokości stołowa zdalna Bluetooth, która ma długość 17,4 cm. Po złożeniu statywu ma tylko 29,7 cm długości, dzięki czemu zmieści się nawet w kieszeni spodni. Zdalne sterowanie Bluetooth pozwala na robienie selfie lub zdjęć grupowych z daleka, za pomocą dołączonego pilota zdalnego sterowania Bluetooth. Do aparatu i telefonu można zamocować prawie każdą kamerę na statywie. Do otworu można również przymocować dołączony uchwyt na telefon lub uchwyt GoPro (nie wchodzi w zakres dostawy).

Cechy

 • Regulacja wysokości – MT-30 można wydłużyć do 29,7 cm. Dzięki temu jest to wyższa statyw lub pełnowartościowy kij do selfie. Po złożeniu statyw ma tylko 17,4 cm długości, dzięki czemu zmieści się nawet w kieszeni spodni.
 • Zdalne sterowanie Bluetooth – możliwość robienia selfie lub zdjęć grupowych z daleka, za pomocą dołączonego pilota zdalnego sterowania Bluetooth.
 • Instalacja dodatkowych akcesoriów – należy użyć uchwytu Cold-Shoe na górze uchwytu na telefon i na klipsie Cold-Shoe, aby zamontować lampę LED lub mikrofon.
 • Do aparatu i telefonu – za pomocą śruby 1/4" (standardowy rozmiar) można zamocować prawie każdą kamerę na statywie. Do otworu można również przymocować dołączony uchwyt na telefon lub uchwyt GoPro (nie wchodzi w zakres dostawy).
 • Idealny do losu, nagrań wideo i filmów wideo – statyw stołowy jest przydatny podczas prowadzenia rozmów telefonicznych w domu, ale również do oglądania filmów na biurku lub stole. Rozwiń go w kij do selfie do wlogowania.
9

Vicloon statyw trójnożny, teleskopowy statyw na telefon komórkowy z uchwytem na telefon komórkowy i torbą do przenoszenia, lekki statyw z aluminium do aparatu i wszystkich smartfonów

Sprawdź Amazon.
Vicloon statyw trójnożny, teleskopowy statyw na telefon komórkowy z uchwytem na telefon komórkowy i torbą do przenoszenia, lekki statyw z aluminium do aparatu i wszystkich smartfonów

Opis

Zestaw zawiera: - uchwyt na telefon z uchwytem, dzięki któremu można obracać wszystkie urządzenia o 360° i ustawić w pionie o 90°; - regulacja wysokości; - lekka i stabilna.

Cechy

 • [W zestawie] – dostarczany z torbą do przechowywania i uchwytem na smartfon. Rozmiar po złożeniu wynosi 35 cm, jest łatwy do przenoszenia. Uwiecznij każdą cenną chwilę podczas podróży lub imprezy.
 • [360 stopni] – regulowany i obrotowy uchwyt na telefon z uchwytem, dzięki któremu można obracać wszystkie urządzenia o 360° i ustawić w pionie o 90°.
 • [Regulacja wysokości] – nogi wykonane z trzyczęściowy stopu aluminium z szybkim zapięciem na nogi. Maksymalna wysokość wynosi 106 cm, a minimalna wysokość wynosi 34 cm. Wysokość można ustawić w zależności od potrzeb.
 • [Wysoka kompatybilność] – aluminiowy statyw do aparatu z uchwytem na telefon komórkowy / statyw do telefonu do wszystkich smartfonów i kamer wideo, aparatów cyfrowych, aparatów fotograficznych, projektorów i urządzeń do kamer akcji.
 • [Lekka i stabilna] – wyprodukowano z wysokiej jakości stopu aluminium i przyjaznych dla środowiska materiałów ABS, łatwe do przenoszenia. Antypoślizgowe gumowe nóżki zapewniają stabilność na nierówności podłoża
10

Andoer L4 PRO zmotoryzowany suwak do aparatu Dolly z pilotem zdalnego sterowania, akumulator 3 prędkości aparat lalka do smartfona i lekkiego aparatu

Sprawdź Amazon.
Andoer L4 PRO zmotoryzowany suwak do aparatu Dolly z pilotem zdalnego sterowania, akumulator 3 prędkości aparat lalka do smartfona i lekkiego aparatu

Opis

Andoer L4 Pro - zmotoryzowana lalka z pilotem zdalnego sterowania, która nadaje się do telefonów komórkowych i lekkich aparatów. Pilot zdalnego sterowania może być używany przez 1 rok i stale przez 18 godz.

Cechy

 • 2 sposoby sterowania - - pilot zdalnego sterowania może zmienić prędkość i kierunek oraz zrobić pauzę, efektywną odległość 6 m / 19,7 stopy; sama lalka ma również klucze sterujące.
 • Śruba 1/4 cala i 3/8 cala pasuje do większości uchwytów aparatu/smartfona. Korpus wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, może wytrzymać obciążenie 3 kg / 6,6 lbs. Kieszonkowy i lekki, łatwy do przenoszenia.
 • Wbudowany akumulator litowo-jonowy o pojemności 1800 mAh może zapewnić czas pracy do 6 godzin; z portem ładowania USB i kablem do ładowania.
 • 3 stopnie regulacji prędkości (2,4 cm / s 2,6 cm / s 2,8 cm/s); podpora do przeciwnego kierunku. Zmień kąt kółka, a następnie lalka może poruszać się w kole. Na kółku znajduje się wskazanie skali, dzięki czemu można łatwo ustawić ten sam kąt koła.
 • Andoer L4 Pro zmotoryzowana lalka z pilotem zdalnego sterowania nadaje się do telefonów komórkowych i lekkich aparatów. pilot zdalnego sterowania może być używany przez 1 rok i stale przez 18 godz.

Werdykt

W tym roku zdecydowanie dominują aparaty z systemami Androidem i iOSiem. Wśród najlepszych smartfonów z aparatem wyróżniono również model Honor 10 Pro. Na drugim miejscu uplasował się iPhone 11 Pro, a na trzecim – Samsung Galaxy S20 Pro.

Lena Wójcik

Jak trudne może być tworzenie prostych i czytelnych treści? Nikt nie znał odpowiedzi na to pytanie, dopóki Lena Wójcik nie zdradziła światu tajemnicy, która się za tym kryje

Uwagi
Nie ma jeszcze komentarzy.
Mam jakieś zapytanie? lub komentarz?

Please put your query or comment in the below box. You email address will not be published. Required fields are marked *

Your message is required.